2014m. Klubo nuotraukos

Po „tepusių slides“ vyrų – sėkminga debiutančių paroda

Parodos atidarymo vakaras, kaip ir ekspozicija, buvo šiltas ir jaukus. „Susirinko draugai, pažįstami, šeimos“, – sakė I. Macijauskienė.

Kiekvienai į renginį užsukusiai moteriai buvo įteikta po tulpę, o parodos dalyvėms jos netilpo į glėbį. „Kavinė tapo tikra gėlių jūra“, – prisiminė palangiškė.

Savotiškas „gėles“ siurprizą I. Macijauskienė, I. Raudienė ir L. Bončkienė gavo vakaro pabaigoje, kai persirengę tulpėmis fotografių sutuoktiniai ir sūnus pakvietė jas šokio.

Jau tapo tradicija, kad „Palangos fotoklubo 750“ parodos nepraeina be didesnių ar mažesnių šou elementų. Šįkart įspūdingą programą parengė merginų šokių kolektyvas „Sonetas“. „Kankanas įaudrino visą publiką“, – pasakojo I. Macijauskienė.

Be šių pramogų, lankytojų laukė šampanas ir tortas su sėkmingą trijų moterų debiutą žyminčia žvakute.

Renginys kovo 8-ąją pratęsė intensyvų parodų kavinėje ciklą. Dar vasario pabaigoje „Ronžės uoste“ buvo pristatyta jau tradicinė „Palangos fotoklubo 750“ paroda „Tepam slides“. Joje užfiksuoti Palangiškių įspūdžiai iš Norvegijos, Šveicarijos, Austrijos, Italijos slidinėjimo trasų ir Baltijos pajūrio: adrenalinas, stoiška kalnų ramybė, stichijos žavesys ir jauki kelis šimtmečius skaičiuojančių medinių namelių romantika.

„Fantastiškiausia, kokia tik gali būti“, – egzotišką Audriaus Bučo, Arūno Grigalauso, Aido Indriošius, Prano Varkojo ir skaidres rodžiusio Svajūno Puodžiaus ekspoziciją apibūdino klubo įkūrėjas Adas Sendrauskas.

„Tobulėjame fotonuotraukose. Paroda darosi kokybiškesnė“, – apie tai kuo skiriasi ketvirtoji „Tepam slides“ paroda nuo trijų pirmųjų, sakė jos kuratorius ir dalyvis A. Indriošius. Jis pasakojo, kad fotografuoti kalnynuose tikrai nėra lengva, nes tenka derinti, o kartu ir aukoti vieną vardan kitos dvi aistras – slydinėjimo ir fotografijos. Siekiant užsiimant ekstremaliu sportu pajusti didesnį malonumą, didelį fotoaparatą kartais tekdavo padėti ir į šalį, tad ne visi kelionių įspūdžiai liko užfiksuoti. Tradiciškai buvo išrinkti geriausi darbai: didžiausių lankytojų simpatijų susilaukė A. Indriošius nuspalvota „plakatinė“ nuotrauka, tikus P. Varkojo peizažas ir A. Grigalauso adrenalinu dvelkiantis fotodarbas.

 

Ramunė Drizgaitė
„Vakarinė Palanga“
2007-03-10 Nr. 19