2014m. Klubo nuotraukos

„Ronžės uoste“ švartavosi gražiosios raganos

Kaip laikraščiui teigė renginio kuratorė, “Palangos fotoklubo 750″ prezidentė, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistė Aistė Kairytė, šiuolaikinės raganos – nebe gąsdinančios savo išvaizda pasakų herojės. “Raganos – gražios, iš vidaus kiek blogos ir seksualios. Bent jau taip jas pateikė mūsų fotografai”, – kalbėjo pašnekovė.

Paroda, pasak klubo prezidentės, buvo gera proga vyrams paganyti akis: galėjai išvysti ne tik labai daug gražių moterų, bet pasigėrėti erotišku klaipėdietės Lilijos šokiu. “Tokiu šou vyriškiai tikrai buvo patenkinti”, – įspūdžiais dalijos A. Kairytė.

Erotika ir mistika dvelkiančią atmosferą gyvino ir gaivino užkandžiai bei raudonas vynas, draugiška ir jauki aplinka.

Renginio svečiai galėjo išrinkti labiausiai patikusias nuotraukas. Susumavus rezultatus meniškiausio darbo laurus pelnė A. Žolio kūrinys, antrąja ir ir trečiąja vietomis dalijosi A. Sendrauskas ir I. Macijauskienė.

Kaip pastebėjo renginio kuratorė, tokios netradicinės parodos, kai lankytojams, be eksponatų, pasiūlomas dar ir šou renginys, ypač svarbios kurortui. “Jomis siekiama pritraukti ne tik palangiškių, bet ir svečių, juk sulaukėme atvykusiųjų ir iš Vilniaus”, – teigė Kultūros skyriaus specialistė.

 

Ramunė Drizgaitė
„Vakarinė Palanga“
2007-02-23 Nr. 15